Filmiki z wypadków

Codziennie aktualizowany blog, zawierający filmy dokumentujące zdarzenia drogowe. Filmy z wypadków, znalezione w serwisie, zawierają wiele rodzajów zdarzeń drogowych. Blog crash4rush, dokumentuje wypadki motorów oraz wypadki aut, a także ogromną ilość crashtestów. Ciekawostką jest, że blog zawiera nawet, nagrania które ukazują parkujące kobiety. Strona ukazuje przeciętnemu kierowcy, jak niebezpiecznie potrafi być, na drodze która jeszcze sekundę wcześniej wyglądała na bezpieczną. W ciągu roku w Polsce w zdarzeniach drogowych ginie 4 tysięcy osób, a rannych jest 10 razy więcej.

Z ilości 4.000 ofiar, ponad 1.000 ludzi to ludzie młodzi. Jednocześnie młodzi ludzie byli sprawcami 7 tysięcy zdarzeń drogowych, gdzie zginęło w nich 860 ludzi, Wypadki samochodowe oraz wypadki motocyklowe dotyczą wszystkich uczestników ruchu drogowego. Głównymi przyczynami stłuczek są: duża prędkość, nieustępowanie pierwszeństwa, prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz zły stan nawierzchni. Często poprawnie i przepisowo jadący kierowca, ulega wypadkowi przez nieostrożność innego kierowcy. Wedle statystyk, najwięcej ofiar śmiertelnych, spowodowanych wypadkami samochodowymi jest w Chinach. Sytuacja która z pozoru wygląda na bezpieczną, w ciągu chwili może zamienić się w miejsce śmiertelnego zdarzenia.

Strona udostępnia również wyszukiwanie po tagach "skuter" , "stacja benzynowa" lub "przystanek". Umożliwia to przeglądanie zdarzeń którymi jesteśmy zainteresowani.Powiązane słowa: