Eko myjnia

Odkrywczą technologią, jaka zastępuje zwyczajowe metody mycia samochodu jest mycie przy użyciu suchej pary. Sucha para zużywa około pięć % wody, dlatego również nie jest potrzebna instalacja do odpływu ścieków, tym samym pozwolenia na instalacje. Urządzenia parowe są mobilne a także dopuszczają na uruchomienie usługi z dojazdem do drugiego człowieka.

Jest to usługa rzadka, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się na naszym rynku. W ramach działalności moglibyśmy obsługiwać firmy posiadające flotę samochodową, komisy samochodowe, wypożyczalnie lub odbiorców indywidualnych pragnących umyć samochód na swej działce. Przy pomocy urządzeń parowych świadczyć możemy także wiele innych usług czyszczenia i dezynfekcji. Jakie płyną korzyści z tego rodzaju myjni? Jest to m.in. brak pozwoleń tzn. myjnia parowa nie generuje ścieków a więc nie musimy starać się o pozwolenia wodno-prawne ani martwić się o instalacje typowe dla myjni wodnych. Przede wszystkim mobilność.

Przez bezpośrednie dotarcie do konsumenta, myjnia mobilna powiększa przewagę konkurencyjną oraz zezwala na łatwiejszą odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Myjnie mobilne proponują bogatą gamę usług. Nie musimy się ograniczać zaledwie do oczyszczania samochodów, dzięki czemu zwiększymy profity swej firmy a także ograniczymy sezonowość. W obecnych czasach niezwykle istotna jest ekologia. Dzięki niskiemu zużyciu wody mobilna myjnia parowa jest niebywale przychylna dla środowiska. Myjnia parowa dociera do ciężko dostępnych zakamarków. W związku z tym, że korzystanie z wody jest nieznaczne można nią czyścić także elementy takie jak silnik, lub układy elektryczne pojazdu.

Dzięki mobilności myjni parowej, możemy być tam gdzie klient takowego chce, w wybranej przez niego pozycji. Usługi są dostępne dla konsumentów pojedynczych a także właścicieli znaczniej liczebności wozów, przykładowo firm transportowych.Powiązane słowa: